Voordelig en onbezorgd parkeren tijdens uw golfvakantie/zakenreis? King Parking Schiphol: beter dan parkeren op Schiphol!!
* U krijgt een uitstekende, vlotte service tegen een lage prijs, vanaf €2,75 per dag!!
Meer informatie! Boek direct!Denia, ES | 26°C onbewolkt | |
Wind
1 m/s, WZW
Vochtigheid
79%
Luchtdruk
760.56 mmHg
|
+ Hotel op de eigen 27 holes golfbaan
+ Op 10 minuten van Denia en Jávea stranden aan de Costa Blanca
+ Optie om verschillende banen met toeslag te spelen o.a. El Bosque, El Saler, Oliva Nova, La Galiana, Villaitana en Font del LLop
+ Hotel is volledig gerenoveerd 2019
Marriot Hotel La Sella Golf Resort Denia 5* is in de winter van 2018 /2019 volledig verbouwd en ligt op minder dan een 10-minuten rijden van Dénia en de mooie Jávea stranden aan de Costa Blanca met een eigen 27-holes golfbaan ontworpen door Jose Maria Olazabal.
Prijs per persoon in periodes | 01/10/21 – 20/11/ 21 | 01-24/08/2022 | ||||
21/11/21 – 14/02/22 01/05/22-30/06/22 |
15th/02/22 – 30 /04/22 25/08/22 -31/10/ 22 |
|||||
25/08/2020 – 30/09/2020 | ||||||
3 nachten incl. ontbijt + 2 greenfees p.p. | € 310 | € 335 | € 400 | |||
4 nachten incl. ontbijt + 3 greenfees p.p. | € 435 | € 457 | € 535 | |||
5 nachten incl. ontbijt + 4 greenfees p.p. | € 485 | € 560 | € 660 | |||
7 nachten incl. ontbijt + 5 greenfees p.p. | € 690 | € 735 | € 890 | |||
Zwembadzicht p.p. per nacht superior kamer | € 24 | € 24 | € 24 | |||
1 persoonskamer toeslag per nacht | € 40 | € 45 | € 60 |
De 186 kamers (178 kamers en 8 suites) met airconditioning die zijn voorzien van een (laptop)kluis en een minibar. Gratis WiFi en kabelinternet is beschikbaar. Elke televisie heeft satellietzenders. Elke kamer beschikt over een bureau en een telefoon. Elke badkamer is voorzien van een bad/douchecombinatie, een bidet, een föhn en gratis toiletartikelen. De renovatie van alle kamers werd in februari 2012 voltooid.
Dit luxe hotel 5* biedt diverse eetgelegenheden, zoals een restaurant, een koffiebar/café en een poolbar. Op verzoek biedt het personeel hulp bij excursies/tickets en huwelijksarrangementen aan. Extra voorzieningen zijn onder andere een seizoensgebonden buitenzwembad, een kinderzwembad en een 24-uurs fitnessruimte. Gasten kunnen op de locatie gratis parkeren.
Brasserie Montgo kijkt uit op de golfbaan en het zwembad. Het is een restaurant, gespecialiseerd in Mediterrane gerechten en serveert ontbijt, lunch, diner en brunch. Als het weer dit toelaat, kunnen gasten heerlijk buiten eten. Een kindermenu is beschikbaar. Reserveren is noodzakelijk.
Segària Thai Restaurant •Thai •Open voor diner
Hoyo 19 •Spanish •Open voor ontbijt en lunch •de specialiteiten van het restaurant La Sella Golf zijn de regionale rijstgerechten, maar u vindt er ook een grote verscheidenheid aan traditionele gerechten. Terras met uitzicht op de green van de negende hole.
Lobby Bar •Open •Sandwiches voor lunch en diner •Ttapas, snacks, broodjes, internationale drankjes en koffie vanaf 11:00 uur.
Poolbar •Open voor lunch •Het zwembad is de perfecte plek om af te koelen in het midden van de dag.Met een groot terras waar u kunt zonnebaden tijdens de lunch en van uw favoriete drankje of een heerlijke cocktail kan genieten.
Jazz & Blues Bar
Dit hotel heeft een rookvrij beleid.
•Check-in: 4:00 PM
•Check-out: 12:00 PM
La Sella is een 18 holes, par 72 baan van 6289 meter. De baan werd geopend in 1991 en heeft 3 lussen van 9 holes. La Sella Golf Course is omgeven door het natuurpark van Montgó, een mediterraan bos.
Llebeig.
De 1e 9 holes gaan richting het zuiden. De naam van deze lus vrij vertaald vanuit het Valenciaans dialect betekent; “De warme wind vanuit de Sahara”. Deze holes lopen door een mediterraan bos met spectaculaire zicht over het natuurpark Montgó.
Gregal.
De 2e 9 holes gaan richting het oosten en deze lus dankt zijn naam aan vervlogen tijden waar deze wind(Gregal) door de schepen werd gebruikt om in Griekenland te komen. Op dit gedeelte komt er meer water in het spel met enkele lastige holes op het einde.
Mestral.
De 3e lus en tevens laatste 9 holes komen vanuit uit het noorden, dankt zijn naam aan deze koude wind, gevreesd door boeren. Heeft 3 Par; 3, 4 en 5 is gelegen in een groter gebied dan de meeste andere holes van de baan, deze holes bieden een spectaculair uitzicht op de zee, de berg Segaria en het natuurlijke park van Montgó. Met bredere fairways en grote greens, zijn deze holes zo ontworpen om volop te genieten van golf in de natuur.
Club de Golf El Bosque, 18 holes, Par 72, 6249 mtr.
ligt aan de voet van een berg omringd door mediterrane vegetatie en is ontworpen Robert Trent Jones Snr. De prestigieuze ontwerper maakte gebruik van het terrein om deze baan er nog mooier te laten uitzien. De perfect gecombineerde golvende fairways, waterhindernissen en 90 bunkers maken dit een fantastische baan. De strategisch geplaatste bunkers op de fairways en aan weerszijden van de ingang van elk green dwingen u tot het maken van de juiste keuzes. De greens zijn erg snel!
El Saler Golf Course, 18 holes Par 72, 6042 mtr.
Is gelegen in het natuurpark El Saler en grenst aan de Middellandse Zee. Volgens Golf Magazine behoort deze golfbaan tot één van de zestig beste golfbanen van de wereld. Ook werd de golfbaan beoordeeld als derde beste golfbaan in Europa. De Royal Golf Federation selecteerde de baan voor verschillende competities.
La Galiana Campo de Golf, 18 holes, par 72, 6200 mtr.
Deze baan ligt in een rustig afgelegen vallei met een mediterraan bos en bergen als achtergrond decor, op ruim 200 hectare grond waarvan de baan 60 hectare in beslag neemt. Alle holes hebben gemiddeld 5 Tee boxen zodat u kunt kiezen naar uw handicap. Hole 4 is een par 4 van 339 m licht heuvel op met een dog leg naar links, u kan ervoor kiezen om met de driver de bocht af te snijden maar denk aan de 2 waterpartijen die in het spel komen bij een slechte Drive, bij een goede drijf kan u beloond worden met een birdie!
Hole 18, is een par 5 die licht heuvel op gaat met het dennebos aan de rechterkant en een schitterend uitzicht op de bergen is een mooie afsluiter van deze prachtige baan, een dubbele dog leg met een fantastisch gelegen green.
Het is echter natuurlijk altijd mogelijk dat uw ideale pakket hier niet tussenstaat omdat u b.v. meer of minder dagen wenst of vaker of juist minder vaak wilt golfen. Wel of geen huurauto wenst of van privé transfers gebruik wilt maken. In dat geval kunt u hier uw wensen kenbaar maken en zullen wij aan de hand daarvan een voor u passende offerte samenstellen.
* U krijgt een uitstekende, vlotte service tegen een lage prijs, vanaf €2,75 per dag!!
Meer informatie! Boek direct!Tip: boek een huurauto via Sunny Cars. Die is all-in dus 100% zorgeloos. Alle benodigde verzekeringen (en meer) zijn inbegrepen. Géén extra kosten ter plaatse. Wij regelen graag een Sunny Car op maat voor u.
Meer informatie! Boek direct!Staat uw gewenste bestemming/golfarrangement/duur van uw verblijf er niet tussen? Wilt u meer of minder dagen, meer of minder greenfees, wel of geen autohuur, wel of geen diners? Geen probleem, vul uw wensen in op ons “golfarrangement op maat” formulier en wij maken een offerte op maat.
Meer informatie