Voordelig en onbezorgd parkeren tijdens uw golfvakantie/zakenreis? King Parking Schiphol: beter dan parkeren op Schiphol!!
* U krijgt een uitstekende, vlotte service tegen een lage prijs, vanaf €2,75 per dag!!
Meer informatie! Boek direct!Ooij, NL | 10°C onbewolkt | |
Wind
4 m/s, NNO
Vochtigheid
91%
Luchtdruk
766.57 mmHg
|
+ Vanaf 6 personen € 5,00 extra korting per persoon
+ Gelegen in natuurgebied De Gelderse Poort
+ Golf met keuze uit verschillende golfbanen o.a. Burggolf Wijchen of Het Rijk van Nijmegen. Met 45 volwaardige holes in een schitterende omgeving maken Golfbaan Het Rijk van Nijmegen tot een klasse apart.
+ De perfecte locatie om natuur en golf te combineren
Tijdens uw verblijf bij Fletcher Hotel-Restaurant De Gelderse Poort 4* komt u gegarandeerd tot rust. Het sfeervolle hotel is in 2020 volledig gerenoveerd en ligt in het Gelderse plaatsje Ooij. Hier is het heerlijk vertoeven! Rondom het hotel bevindt zich onder andere het natuurschoon De Gelderse Poort. Ontspannen overnachten in het groene Ooij
U golft op Golfbaan het Rijk van Nijmegen met 45 volwaardige holes in een schitterende omgeving maken Golfbaan Het Rijk van Nijmegen tot een klasse apart andere golfbaan waar u kunt spelen is Burggolf Wijchen een parklandbaan.
Gelegen in natuurgebied De Gelderse Poort
Sfeervol à la carte restaurant en terras
De perfecte locatie om natuur en golf te combineren
Te combineren met een dagje Burgers’ Zoo
2
1
Golf op maandag t/m vrijdag.
Toeristenbelasting € 3 p.p.p.n. ter plaatse te voldoen.
Korting van € 5,- p/p bij minimaal 6 personen
2
2
Golf op maandag t/m vrijdag.
Toeristenbelasting € 3 p.p.p.n. ter plaatse te voldoen.
Korting van € 5,- p/p bij minimaal 6 personen
3
3
Golf op maandag t/m vrijdag.
Toeristenbelasting € 3 p.p.p.n. ter plaatse te voldoen.
Korting van € 7,- p/p bij minimaal 6 personen
Tijdens uw verblijf bij Fletcher Hotel-Restaurant De Gelderse Poort komt u gegarandeerd tot rust. Het sfeervolle hotel is in 2020 volledig gerenoveerd en ligt in het Gelderse plaatsje Ooij. Hier is het heerlijk vertoeven! Rondom het hotel bevindt zich onder andere het natuurschoon De Gelderse Poort. Dit is een prachtig gebied om eindeloze fiets- en wandeltochten te maken.
Trek lekker de natuur in en kom even helemaal tot rust in de nabijgelegen Ooijpolders tijdens uw verblijf in Ooij. Geniet van de uiterwaarden van de Waal, oude steenfabrieken, vele ganzen en de wilde koninkpaarden. U vindt de Ooijpolders in natuurgebied de Gelderse Poort. Reken er maar op dat dit een tocht wordt om nooit meer te vergeten!
Het gastvrije hotel verhuurt e-bikes, waarmee u de omgeving van het hotel van top tot teen leert kennen. Gaat u voor een fietstocht door de natuur of zoekt u het stedelijke vertier op? Zo fietst u gemakkelijk naar Nijmegen of kiest u voor een fietstocht met iets meer inspanning naar Arnhem of de Duitse stad Emmerich. Shoppen, cultuur snuiven of genieten op het terras, in de stad kan het allemaal!
Naast meer dan genoeg leuke activiteiten in de omgeving van het hotel, kunt u in het hotel ook heerlijk ontspannen! Wees van harte welkom in het sfeervolle à la carte restaurant en geniet van heerlijke gerechten. Wanneer het zonnetje het toelaat, is het tevens heerlijk vertoeven op het ruime terras.
Golf Het Rijk van Nijmegen:
45 volwaardige holes in een schitterende omgeving maken Golfbaan Het Rijk van Nijmegen tot een klasse apart. In totaal zijn er zes 18-holes lus combinaties bespeelbaar. Oude bomenlanen, uitdagende waste areas en verrassende blinde holes bepalen het karakter van de 27 holes aan de Groesbeekse kant van de baan. Grote hoogteverschillen bieden schitterende uitzichten tot aan Duitsland. De 18 holes aan de Nijmeegse kant is prachtig, volgroeid en licht glooiend. De ruim 75 strategisch geplaatste bunkers vormen een sportieve uitdaging.
Driving range
Een driving range van twee etages met 35 afslagplaatsen geeft beginnende en gevorderde golfers alle ruimte om te oefenen.
6 Holes par-3 baan
Oefenbaan ’t Siepke is een uitgebreide 6 holes par-3 baan, met bunkers en goede greens.
Omgeving
Het clubhuis ligt aan de rand van een fraai bos met bronnen en waterpartijen. Daaromheen strekt zich het golfterrein uit, in een gebied dat door de hoogteverschillen en de grote natuurlijke variatie een on-Nederlands karakter bezit.
Clubhuis
Begin 2010 heeft het clubhuis van het Rijk van Nijmegen een indrukwekkende facelift ondergaan. Het sfeervolle pand biedt onder andere plaats aan drie ontvangstruimten, een restaurant met heerlijke gerechten, een golfshop en een gezellige lounge, waar u kunt nagenieten van uw ronde of vanaf het terras de verrichtingen van anderen kunt volgen.
BurgGolf Wijchen (Golfclub De Berendonck) betreft een 18-holes championship course, waarbij de wisselende baanluscombinaties zorgen voor veel variatie en uitdaging. Een afwisselende golfbaan aangelegd in recreatiegebied De Berendonck, langs waterpartijen en een heuvelachtig terrein. Daarnaast is er een par-3 baan voor beginnende golfers zonder baanpermissie of GVB en uitgebreide oefenfaciliteiten.
Het is echter natuurlijk altijd mogelijk dat uw ideale pakket hier niet tussenstaat omdat u b.v. meer of minder dagen wenst of vaker of juist minder vaak wilt golfen. Wel of geen huurauto wenst of van privé transfers gebruik wilt maken. In dat geval kunt u hier uw wensen kenbaar maken en zullen wij aan de hand daarvan een voor u passende offerte samenstellen.
* U krijgt een uitstekende, vlotte service tegen een lage prijs, vanaf €2,75 per dag!!
Meer informatie! Boek direct!Tip: boek een huurauto via Sunny Cars. Die is all-in dus 100% zorgeloos. Alle benodigde verzekeringen (en meer) zijn inbegrepen. Géén extra kosten ter plaatse. Wij regelen graag een Sunny Car op maat voor u.
Meer informatie! Boek direct!Staat uw gewenste bestemming/golfarrangement/duur van uw verblijf er niet tussen? Wilt u meer of minder dagen, meer of minder greenfees, wel of geen autohuur, wel of geen diners? Geen probleem, vul uw wensen in op ons “golfarrangement op maat” formulier en wij maken een offerte op maat.
Meer informatie